Kurumsal Web Sitesi

En uygun web sitesi fiyatları ile kurumsal web sitesi sahibi olun!

Web sitesi fiyatları konusunda size en uygun fiyatı ve hizmeti sunmayı hedefledik! 629,00 TL’ye yer alan paketimiz dışında istediğiniz özellik ve yapılara göre özel yazılım, tasarım ve web siteleri oluşturabiliriz. Daha fazla özellikli web sitesi fiyatları ile ilgili destek almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Hoşgeldin Bahar Kampanyası - %30 İndirim!

İNDİRİM KODU: baharindirim30

500+ Mutlu Web Sitesi Müşterimiz Arasına Katılın!

Kurumsal Web Sİtesi

629,00 899,99 ₺ / tek seferlik

Yıllık yenileme tutarı: 400,00 TL

1 Yıllık Hosting ve Alan Adı Hediye!
Google (SEO) Uyumlu
Tüm Cihazlara Uyumlui(Mobil / Tablet)
Hızlı Müşteri İletişim Modülleri
Kolay Yönetim Paneli
Ücretsiz Eğitim (Panel ve Yararlı Bilgiler)
Hız ve Güvenlik Önlemleri
WP Rocket™ Eklentisi Hediye!
Rank Math Pro Eklentisi Hediye!
Bölgesel Hizmet Sayfası Oluşturma
KAZANCINIZ: 270,00 TL
Ucuz Hosting - Ücretsiz SSL

Güvenli Site (SSL Sertifikası) Ücretsiz!

Kurumsal web sitesi müşterilerimize SSL Serfikasını ücretsiz olarak sağlıyoruz! Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara "Bu site güvenli" yazısıyla karşılıyoruz.

Ucuz Hosting - Limitsiz Özellik

Limitsiz Web Sitesi Özellikleri

Sizin için oluşturacağımız kurumsal web sitesi özellikleri tamamen limitsiz! İstediğiniz kadar sayfa ekleyin veya e-posta hesabı açın. Hiçbir limitin bulunmuyor!

Google Aramalarında Üst Sıralarda Çıkın!

Kurumsal web sitesi paketleri kullanan KOBİ'lerimize özel bölgesel sayfa oluşturma ve arama motorları kayıtları gibi gerekli çalışmaları ücretsiz gerçekleştiriyoruz!

Bölgesel Arama Motoru Optimizasyonu ile Hizmet Verdiğiniz Bölgede Önde Olun!

Bölgesel olarak verdiğiniz hizmetlerde 5 sayfa optimizasyonu biz yapıyoruz! Bölgenizde Google'da üst sıralarda görünür olun. Müşterileriniz sizi Google'da hemen bulsun ve yüzlerce yeni müşteriye merhaba deyin!

seo

Akıllı SEO Optimizasyonu

İnternet siteniz üst sıralarda yer alması için, gerekli tüm ayarlar uzmanlarımız tarafından yapılır.

turkiye

Türkiye Lokasyon Sunucu

Siteleriniz hızlı açılsın ve müşterileriniz beklemesin diye tüm sunucularımız Türkiye'de barınıyor.

egitim

Ücretsiz Eğitim

İnternet sitenizi açıktan sonra size yarar sağlayacak ücretsiz eğitimimizden faydalanabilirsiniz.

teknikdestek

7/24 Teknik Destek

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her
an telefon, e-mail, ve ticket ile yanınızdayız.

hizli-iletisim

Hızlı İletişim Modülleri

Müşterileriniz sizinle daha hızlı iletişim kurabilmesi için, tek tıkla WhatsApp mesaj gibi modüller.

eposta

Kurumsal E-Posta

İşletmenize özel info@sirketadiniz.com şeklinde sınırsız e-posta alabilirsiniz.

yonetim

Kolay Yönetim Paneli

Teknik bilgi gerektirmeden, tüm cihazlardan sitenizi kolayca yönetmenizi sağlayacak panel.

Ucuz Hosting - cPanel

Görseller Kendi Sitenizde

Google Görsel aramalarında yer almak için görselleri kendi hostinglerinizde barındırıyoruz.

hosting

Alan Adı ve Hosting Hediye

Müşterilerimize ilk yıl fiyatımıza dahil olarak alan adı ve hosting paketini hediye ediyoruz!

guvende

Siteleriniz Güvende

Güvenlik alt yapımız ve ücretsiz yedekleme ile siteleriniz her daim güvende kalıyor.

Ucuz Hosting - Teknik Destek

Dinamik Yapı Özelliği

Web sitenizde bulunan tüm alanları düzenleyebilir ve yeni alanlar ekleyebilirsiniz.

kredikart

Banka & Kredi Kart ile Alın

Kurumsal web site paketlerimizi 7 gün 24 saat boyunca kredi veya banka kartı ile satın alabilirsiniz.

İnternet Siteniz İçin Bazı Ücretsiz Modüller

Sizin için hazırlayacağımız web sitesinde isteğe bağlı olarak seçebileceğiniz ek müdüller!

WhatsApp Hızlı Mesaj

WhatsApp hızlı mesaj modülü ile müşterileriniz telefondan tek tık ile size mesaj gönderebilir.

Canlı Destek Modülü

Sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ile canlı destek sistemi ile anlık iletişim kurabilirsiniz. 

E-Katalog Modülü

Ürün ve hizmetlerinizin yer aldığı kataloğunuzu e-katelog haline getirerek yayınlayabilirsiniz.

Galeri Modülü

Özel Galeri Modülü

Özel galeri modülü ile referans, ürün veya hizmetlerle ilgili görsellerinizi yayınlayabilirsiniz.

NOT: Yukarıda sınırlı sayıda modül gösterilmiştir. Daha fazla modül ve özellik hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Size daha fazla müşteri kazandırmak için çalışıyoruz!

Kurumsal web sitesi paketleri kullanan müşterilerimize arama motorları kayıtları ve daha fazla müşteri nasıl kazanabileceği konusunda analizler yapıyor ve bunları sunuyoruz!

phox-money

Siteniz 24 Saatte Hazır!

Sipariş sonrası 24 saatte aktivasyon!

Kurumsal web sitesi online siparişleriniz ardından teknik personel yoğunluğuna bağlı olarak siteniz 24 saatte aktif ediliyor! 

classy-support

Premier Destek

Size daima destek olmak için, buradayız!

Aldığınız tüm hizmetlerde ücretsiz ve hızlı (7/24) teknik destek alarak, yarı yolda kalmayın!  

Kurumsal web sitesi satın almak için sayfanın üstünde bulunan “Hemen Satın Al” butonuna tıklayarak, gerekli adımları tamamlanız ve ödemeyi kredi / banka kartı ile yapmanız gerekmektedir.

İnternet sitemizde yer alan web sitesi fiyatları anahtar teslim fiyatlarıdır.

İçerisinde 1 yıllık alan adı ve hosting bulunmaktadır. Bir sonraki sene alan adı, hosting ve destek ücreti yenilemesi yapılmaktadır. Bu yenileme ücreti şuan 400,00 TL olarak belirlenmiştir. Bugün satın alacağınız web sitenizi gelecek yıl 400,00 TL’ye yenileyerek devam edebilirsiniz.

Kurumsal web sitesi konusunda dünyada en çok kullanılan WordPress CMS sistemi kullanılmaktadır. Sıfırdan yönetim paneli yazılımı geliştirilmediğinden dolayı web tasarım fiyatları oldukça uygundur. 

Evet, web siteniz Google’da çıkacak!

Kurumsal web sitesi hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimiz için teknik ve iç Google SEO ayarlamalarını profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden, çok fazla rekabeti olmayan kelimelerde herhangi bir çalışma yapmadan dahi Google’da üst sıralara çıkabilirsiniz.

Web sitenizi yayına aldıktan sonra işletmenize özel info@sirketismi.com veya istediğiniz tüm alan adlarını alabilirsiniz. Tüm web sitesi paketlerimizde sınırsız alt özellik bulunmaktadır. E-Posta açma limiti bulunmamaktadır. Tüm personellerinize kurumsal e-posta açabilir ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Webrius olarak, web sitesi dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizde 7/24 müşteri paneliniz üzerinden tamamen ücretsiz destek alabilirsiniz. 

Web Tasarım Fiyatları

Web sitesi fiyatları sistemsel özellik, istekleriniz ve tasarımsal olarak yapılacak olan değişikliklere göre farklılık göstermektedir. Webrius olarak; web sitesi fiyatları konusunda başlangıç, orta ve kurumsal olarak farklılıklar göstermektedir.

İnternet sitemizde yer alan fiyatlandırmada standart ve başlangıç seviyesindeki işletmeler için önerilen paket yer almaktadır. Daha farklı istekleriniz ve özel projeleriniz için müşteri temsilcilerimizden web sitesi fiyat teklifi alabilirsiniz.

Web sitesi kurma fiyatları konusunda Türkiye’de en uygun fiyatlandırma ile çalışmayı hedef edindik. Ekonomik fiyatların yanı sıra profesyonel hizmet sunmakta en temel amacımız.

Özellikle KOBİ’ler ülkemizde web sitesi konusunda henüz çok fazla bilgi sahibi değiller. Bu yüzden web sitesi kurma fiyatları ile ilgili elimizden geldiğince uygun fiyat tutarak, dijitale atılmalarını sağlamak istiyoruz.

  • Profesyonel web sitesi fiyatları

Profesyonel web sitesi fiyatları, aslında bu konu oldukça farklılık gösterebilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi profesyonel, kurumsal veya basit hiç fark etmeden tüm bu hizmetler aslında müşterinin istediği sistemsel ve tasarımlar özelliklere göre belirlenmektedir. Profesyonel web sitesi fiyatları internet sitemizde yer almamaktadır.

Profesyonel ve kurumsal bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve projenizden bahsedebilirsiniz. Ayrıca profesyonel web tasarım fiyatları ile ilgili telefondan bilgi almak istemiyorsanız müşteri yönetim paneli üzerinden 7/24 destek bildirimi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz destek talebi çok kısa süre içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından yanıtlanacaktır.

  • Web sitesi kurma fiyatları neden değişiklik gösteriyor?

Web sitesi kurma fiyatları ajans / kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni hizmet verecek kişinin veya firmanın web sitesi kurma ile ilgili size sağladığı özellik ve fırsatlardır. Ülkemizde yüzlerce web tasarım ajansı bulunuyor. Bu ajansların web sitesi kurma fiyatları birbirinden çok farklı olabiliyor. Örneğin, bir firmanın web sitesi fiyatları 1.000 TL iken diğer firma ise 6.000 TL’ye aynı hizmeti sunabiliyor.

Firmaların marka bilinirliği, personel kapasitesi, referansı gibi birçok etken bu fiyatları etkileyebilir. Burada müşterinin hizmet alırken hangi konulara / özelliklere önem verdiği ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden web sitesi kurma fiyatları ile ilgili araştırma yaparken, sizin kriterlerinize en uygun olan firmayı tercih etmenizi öneririz.

  • Web sitesi tasarımı fiyatları her yıl mı ödeniyor?

Web sitesi tasarımı fiyatları her yıl ödenmemektedir. Her yıl ödenen ücret alan adı, hosting barındırma ve yıl içerisinde alacağınız teknik destek bedelleridir. Bu bedeller haricinde ilk kurulumdaki gibi yüksek tutarlar ödenmemektedir. Web sitesi tasarımı fiyatları ilk yıl ve sonraki yıllar arasında farklılık gösterir.

Örneğin internet sitemizde yer alan web sitesi tasarımı fiyatları 899 TL iken, bir sonraki yenileme tutarı 400 TL olarak belirlenmiştir. Bu yüzden web sitesi tasarımı fiyatları tek seferlik ödenir ve sonraki ödenecek tutarlar firmadan firmaya farklılık göstererek alan adı, hosting ve destek fiyatlarıdır.

  • En ucuz web sitesi fiyatları olan paket özellikleri nelerdir?

En ucuz web sitesi fiyatları bulunan paketimizde özellikle KOBİ ve orta ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özellik ve yapılar bulunmaktadır. Bu yüzden KOBİ ve orta ölçekli işletmeler en ucuz web sitesi fiyatları paketlerimizden yararlanmaktadır.

Sizde en ucuz web sitesi fiyatları olan paketimizi anında online olarak satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfamızda bulunan “Hemen Satın Al” butonuna tıklamak ve sizden istenen bilgileri doldurmaktır. En ucuz web sitesi fiyatları paketimize 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz hosting ve domain dahildir.

e-ticaret sistemleri Hemen Ara
google reklamları WhatsApp
web tasarım Bize Ulaşın
web tasarım firmaları